Najlepszy kurs na konsultanta ślubnego (wedding plannera)

Najlepszy kurs na konsultanta ślubnego (wedding plannera)

Tak wiem. Wszyscy tak mówią o swoim produkcie. Dlaczego niby to nam miałbyś uwierzyć i to z nami zdobyć nowe kwalifikacje? A no dlatego, że my nie traktujemy cię jak kolejnego klienta, oferując ci tą samą dawkę wiedzy. My dajemy ci coś więcej. Dajemy ci to czego potrzebujesz najbardziej. A kto lepiej niż ty ma wiedzieć czego potrzebujesz? No właśnie! W tym właśnie rzecz. Nasz kurs na konsultanta ślubnego daje ci pełną ingerencję w całą jego agendę!

Oczywiście w agendzie nie musisz nic zmieniać, jeśli tego nie chcesz. Ale jeśli uważasz, że o marketingu wiesz już niemalże wszystko, możesz chcieć przeznaczyć ten czas na to z czym wcześniej nie miałeś okazji się zmierzyć. Możesz również zaufać nam i wziąć kurs takim jakim go stworzyliśmy dla ciebie. Zawiera on nie tylko kwestie związane z samą organizacją ślubów i eventów (choć tego jest najwięcej), ale skupia się również na pozostałych obszarach niezbędnych do tego, by z sukcesem prowadzić firmę i utrzymać się na rynku.

Początkującym konsultantom ślubnym wcale nie ma łatwo. Konkurencja jest jest coraz większa, a przyciągnięcie pierwszych klientów, to nie lada gratka. Ważne jest by od początku swojej działalności skupić się na obszarach, które są w tym zakresie najważniejsze. Jeśli więc to spędza ci sen z powiek, to spokojnie. Twoje: potrzeby, problemy i wątpliwości zostaną rozwiązane, z chwilą gdy podejmiesz decyzję o tym, że chcesz się szkolić w miejscu, które pokazuje realne rozwiązania, dysponuje gotowymi narzędziami i bazuje na doświadczeniu i praktyce.

A teraz konkretnie. Co będziesz z tego miał, jeśli zdecydujesz się na szkolenie w naszej agencji?

Tak, tak – certyfikat, też dostaniesz.

Ale to nie wszystko.

Po pierwsze, ZAOSZCZĘDZISZ PIENIĄDZE.

Jak to możliwe? Przecież musisz zapłacić za kurs. A no tak, że dzięki temu szkoleniu unikniesz w przyszłości sporo kosztownych błędów i pomyłek, dzięki czemu twoje środki będą mogły zostać przekierowane na bardziej efektywne obszary.

Po drugie, MOŻESZ CZUĆ SIĘ W PEŁNI BEZPIECZNY.

Jeśli boisz się, że twoje środki nie będą dobrze ulokowane i wybierzesz niewłaściwą firmę szkoleniową, to właśnie w tym momencie możesz przestać. Z  nami takie obawy, są całkowicie nieuzasadnione. Jeśli okaże się, że spodziewałeś się po szkoleniu, czegoś więcej i powiesz nam o tym po pierwszym spotkaniu, wówczas zwrócimy ci całą kwotę. Tak więc już w tym momencie możesz zapomnieć o tym ryzyku. W końcu co masz do stracenia?

Po trzecie, ZYSKASZ PRESTIŻ, SZACUNEK I PODZIW.

Zakładamy, że poziom wiedzy który otrzymasz, zarówno od strony teoretycznej jak i tej praktycznej, pozwoli ci stać się jednym z najlepszych w branży. Będąc więc wśród najbardziej wykwalifikowanych, skutecznych i efektywnych konsultantów ślubnych, będziesz mógł liczyć na powyższe tytuły. Mało tego, one przyjdą same, nie musisz o nic prosić.

Po czwarte, TO TY BĘDZIESZ WYZNACZAŁ TRENDY.

Czy ktoś powiedział, że musisz być naśladowcą? Chcemy cię przekonać do tego, byś to ty był przodownikiem. Ułatwiaj sobie życie, wykazuj się kreatywnością i spraw, żeby inni, chcieli z tobą współpracować.

Po piąte, ZYSKASZ UNIWERSALNE KOMPETENCJE, KTÓRE WYKORZYTASZ W WIELU INNYCH OBSZARACH SWOJEGO ŻYCIA.

Nie jest żadnym odkryciem, że rozwój osobisty, to jedna z najważniejszych kwestii związanych z podnoszeniem jakości życia. Na wielu obszarach. Nie tylko zawodowych. Trening umiejętności miękkich z gotowym zestawem narzędzi technicznych, to mieszanka, która jest gwarantem życiowego sukcesu.

Po szóste, MASZ  TRENERÓW NA WYŁĄCZNOŚĆ.

Wiemy! W grupie raźniej. Ale jako niezależny konsultant ślubny, nie będzie żadnej grupy. Będziesz tylko ty. Dlaczego więc od początku nie nauczyć się jak wtedy radzić sobie z określonymi sytuacjami. Dlaczego, nie przećwiczyć wszystkich case study, na samym sobie? No właśnie. Masz jedyną szansę na to by czerpać z wiedzy i doświadczenia przedsiębiorców, konsultantów ślubnych, event managerów, finansistów i marketingowców, tyle ile będziesz miał na to ochotę.

Po siódme, po ósme, po dziewiąte…. Możemy tak jeszcze długo. Najważniejsze jednak znajdziesz powyżej. Teraz przyjrzyj się pogrubionym punktom jeszcze raz i sam zdecyduj czy chcesz je widzieć w swoim życiu. Jeśli tak, wiesz co robić. Dzwoń, pisz – cokolwiek preferujesz, z pewnością odpowiemy.

A teraz o tym dlaczego, powyższe punkty to nie są tylko marketingowe brednie, a poparte dowodami fakty.

Otóż:

1.  Od niespełna 5 lat działamy w branży ślubnej, stale poszerzając swój asortyment usługowo-produktowy.

2. Posiadamy dyplomy magistra w zakresie zarządzania projektami, zyskanymi w Szkole Głównej Handlowej.

3. Posiadamy również certyfikaty konsultantów ślubnych z prestiżowych agencji ślubnych.

4. Dysponujemy doświadczeniem zawodowym w zakresie finansów oraz marketingu, zdobywanym poza obszarem agencji.

5. Jesteśmy właścicielami międzynarodowego certyfikatu z zakresu metodyki zarządzania projektami (PRINCE 2 FOUNDATION).

6. Nasza agencja poza ślubami o charakterze krajowym, zorganizowała również przyjęcia międzynarodowe.

 

Widzisz? Nie kłamiemy. Na wszystko mamy dowody, które z przyjemnością ci pokażemy. Poniżej znajdziesz również dokładną agendę kursu, pamiętaj jednak, że masz w nią pełną ingerencję.

Tymczasem jednak, czekamy na twój ruch i twoją dobrą decyzję.

Do zobaczenia!

Natalia

AGENDA KURSU

1 Komentarz

  1. Mati

    Super !

Pozostaw komentarz