Ślubna odwaga – kombinezon?

Ślubna odwaga – kombinezon?

Większość kobiet marzy o długiej białej sukni w dniu ślubu, ale są też Panie które w sukniach nie czują się zbyt komfortowo. Najchętniej włożyłyby w ten dzień spodnie, ale mama, siostra, koleżanka twierdzą, że tak przecież nie wypada. Więc jak to jest wypada czy nie?

Drogie Panie musicie zrozumieć jedno: to jest Wasz dzień i to Wy macie czuć się w nim piękne. A piękne będziecie wtedy kiedy uśmiech nie będzie schodził Wam z twarzy. Jeżeli to właśnie kombinezon może Was uszczęśliwić to sprawa nie wydaje się tak skomplikowana. Wyjątkowa, oryginalna, ekstrawagancka i silna kobieta - tak zapewne będą Was postrzegać.

Ale czy spodnie są dla każdego?
Taką stylizację powinny rozważyć Panie posiadające figurę klepsydry, bądź gruszki oraz wysoki wzrost. Podkreśli ona sylwetkę, wydłuży nogi oraz przyciągnie mnóstwo spojrzeń. W kombinezonach dobrze czują się Panie, które na co dzień cenią sobie elegancję, wygodę, a często też zajmują się biznesem. Ostatnio na rynku dominują gładkie materiały, które w pewnym stopniu zastąpiły koronki. Prostota i minimalizm w ubiorze sprawia, że Panna Młoda może zaszaleć z dodatkami, butami, makijażem czy też bukietem. Jedno jest pewne - całość może wyglądać nieziemsko.

Przyznajemy jednak, że taka decyzja wymaga niezwykłej odwagi i dlatego też proponujemy Wam hybrydę spodni i sukienki. Takie zestawienie na pewno podkreśli Wasz charakter, kobiecość oraz wydłuży, wysmukli nogi. Do takiego stroju dobrze sprawdzą się krótkie, bądź upięte włosy oraz delikatny makijaż.
Z pewnością nikt nie zapomni tak ubranej Panny Młodej!

My bardzo lubimy tego typu odwagę, a Wy? Co myślicie o takich propozycjach?

photo: pinterest

N. & K.